Sunday, February 28, 2021
  • time : 17:44:3
  • Date : Tue Feb 23, 2021
    /  4
برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی به صورت مجازی
برگزاری اردوی راهیان نور دانش آموزی به صورت مجازی

به گزارش ادارەی ارتباطات شهرداری مهاباد;
 امروز سه شنبه ٥ بهمن ماە ١٣٩٩;  اردوی راهیان نور دانش آموزی شهرستان مهاباد امسال با توجه به وضعیت شیوع کرونا با حضور مسئولان ادارت سطح شهر و فرماندهان نظامی و انتظامی;  به صورت مجازی در سالن کانون فجر برگزار شد.

▫️خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در مراسم افتتاح اردوهای مجازی راهیان نور گفت: آنچه در نبرد ٨ ساله دفاع مقدس باعث پیروزی ایران اسلامی شد، رهبریت و مردمی بودن نظام بود.

▫️خدرلو ادامه داد: همین خصوصیات باعث شد که یک ایثار و اتحاد بزرگ در کشور ایجاد شود و در برابر ٤٠ کشور حامی دشمن بعثی مقابله داشته باشیم.

▫️خدرلو با بیان اینکه باید تلاش کنیم که فرهنگ ایثار و شهادت را به جوانان انتقال دهیم; نباید هرگز شهدا و ایثاگران را به یک گروه خاص نسبت دهیم اگر این تفکر را داشته باشیم به طور حتم در حق  شهدا و جانبازان و ایثارگران  احجاف کردەایم.

▫️مدیر آموزش و پرورش مهاباد در مراسم افتتاح اردوهای مجازی دانش آموزی راهیان نور گفت: سهمیه امسال شهرستان مهاباد در اعزام به مناطق راهیان نور ٣٣٠٠ نفر از بین دانش آموزان پایه های نهم و یازدهم است.

▫️شاوله افزود: یاد شهدا همیشه باید زنده نگاه داشته شود و این روحیه جهادی در مقابله با دشمنان و دفاع از کشور باید همچنان نسل به نسل حفظ شود.
 
▫️وی تاکید کرد: بازخوانی و تحلیل حوادث گذشته و جانفشانی غیور مردان و زنان باید در این مراسم  ها به نسل کنونی نشان داده شود.

 

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.2.0
    V5.7.2.0