Thursday, August 18, 2022
  • time : 17:40:28
  • Date : Thu Jan 13, 2022
برگزاری آیین تكریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مهابا
برگزاری آیین تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مهابا

🌐بە گزارش ادارەی ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد:
صبح روز پنج شنبه مورخەی ٢٣ دیماە ١٤٠٠ آیین تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، عشایر غیور منگور، معتمدین و اصحاب رسانه در سالن فرمانداری این شهر; برگزار گردید.

▫️در این جلسە رضا ابراهیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمام تلاش مدیران و نیروهای دستگاه های اجرایی باید در راستای رفع مشکلات مردم  بر اساس واقعیت و پتانسیل های موجود کشور باشد.

▫️وی با بیان اینکه دولت جدید مردمی و در بین آنان خواهد بود، ادامه داد: سیاست میدانی و حاضر شدن در بین مردم در دستور کار استاندار آذربایجان غربی قرار دارد تا از نزدیک مشکلات و مطالبه های مردم رصد و پیگیری شود.

▫️معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه انتخاب مدیران شهرستانی نیز بر اساس اصل جهادی بودن صورت گرفته است، بیان کرد: مشکلات و وضعیت معیشت مردم با روال عادی و خدمت در وقت اداری امکان پذیر نیست و مسوولان باید به صورت شبانه روزی به فکر حل مشکلات مردم باشند.

▫️ابراهیمی با بیان اینکه نظام ما امروز نیازمند مدیران جهادی است، اظهار داشت: کلنگ زنی های زیادی در گذشته انجام شده که تاکنون به نتیجه نرسیده و باید در دولت جدید مردم انتظار دارند طرح های نیمه تمام مورد بهره برداری قرار گیرند و از آنان خدمات دریافت کنند.

▫️وی در ادامه ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم افزود: شهروندان نسبت به دریافت واکسن در مراحل سه گانه آن اقدام کنند تا به زودی شاهد ریشه کند شدن این بیماری باشیم.

▫️امام جمعه مهاباد هم در این جلسه بیان کرد: طبق قرآن کریم و توصیه های انبیاء تخصص و امانت داری ۲ ویژگی مهم مدیران دولت اسلامی هستند که باید در انتخاب مسئولان به آن توجه شود.

▫️ماموستا عبدالسلام امامی با اشاره به اینکه مسولیت یک فرصت برای خدمت گذاری و کسب رضای خداوند است، اظهار داشت: یکی از را های سعادت و خوشبختی انسان کسب لحقمه حلال از راه خدمت صادقانه به انسان ها است که باید مسئولان آن را جدی بگیرند.

▫️وی ضمن قدردانی از تلاش های فرماندار سابق مهاباد برای فرماندار انتخاب شده از سوی استانداری ابزار امیدواری کرد و گفت: مسئولان نباید چشم طمع به پست و جایگاه اداری داشته باشند و وظیفه قانونی را به طور کامل و صحیح انجام دهند.

▫️فرماندار سابق مهاباد هم در این جلسه بیان کرد: طی ۱۳ ماهه گذشته در شرایط سخت مقابله با کرونا، تحریم و برخی از مشکلات درون شهری مواجه بودیم که با تلاشو همدلی بین مدیران توانستیم مشکلات را مدیریت و بخشی از آنها را مرتفع کنیم.

▫️عارف خدرلو ضمن قدردانی از تمام اقشار مردم و مدیران شهرستان بیان کرد: تعطیلی بازار و محدود کردن تردد مسافران به علت جلوگیری از شیوع کرونا جز تصمیمات سخت دوران مدیریت بنده بود که ناچار به اتخاذ آن شدیم.

▫️وی ضمن عذر خواهی از کمبودهای دورا مدیریت خودد اظهار داشت: مسئولان، جامعه مدنی، خیران و معتمدان شهر مشارکت قابل توجهی در حوادث و مشکلات شهر از جمله آتش سوزی و سیل داشتند که از آنان قدردانی می کنم.

▫️خدرلو با بیان اینکه بیش از هشت هزار میلیارد ریال طرح های نیمه تمام در این مدت به بهره برداری رسید، گفت: اقدامات خوبی در رراستای توسعه شهرستان انجام شد که اگر وجود بیماری کرونا نبود این موفقیت ها بیش از پیش اتفاق می افتاد.

▫️امیر قادری سرپرست فرمانداری مهاباد هم در این جلسه اظهار داشت: تعامل بین مدیران شهرستانی در کنار نظم و انضباط اثر بخشی مطلوبی برای ارایه خدمت به مردم خواهد داشت.

▫️وی با تاکید بر اینکه پذیرای انتقادهای سازنده برای بهبود وضعیت موجود خواهیم بود، افزود: توسعه یافتگی متوازن و نگاه کلان به امر توسعه در سطح شهرستان خواهیم شد و در همین راستا نیز نیازمند کمک اندیشمندان و صاحب نظران هستیم.

▫️قادری اضافه کرد: اقدامات در نظر گرفته شده براساس سیاست های کلی دولت جدید و در چهارچوب قوانین و مقررات است و همه ما نیز پایبند به آن خواهیم بود.

▫️در پایان جلسه "امیر قادری" طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان‌غربی به سمت سرپرست جدید فرمانداری ویژه مهاباد انتخاب و از زحمات "عارف خدرلو" فرماندار سابق این شهرستان با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از مسئولان شهرستان قدردانی شد.
 

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.2.0
    V5.7.2.0