Monday, December 4, 2023
  • time : 00:00
  • Date : Sun Mar 19, 2023
next    /  5 prev
توزیع بروشور توصیه های ایمنی ایام عید نوروز، توسط داوطلبان سازمان آتش نشانی
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم با رعایت نکات ایمنی در جلوگیری از بروز حوادث در سال جدید، یاری‌رسان ما باشند.

بە گزارش ادارەی ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد:
سردار فداکار سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد در خصوص این خبر اظهار داشت: به منظور فرهنگ‌سازی و جلوگیری از بروز حوادث در مراسمات نوروز و سال جدید، با همکاری ادارەی ارتباطات؛ اقداماتی از جمله نصب بنر حاوی پیام ایمنی و هشدار دهنده، توزیع بروشور در مبادی ورودی شهر در روز جمعه با موضوع آموزش و فرهنگ ایمنی، توسط داوطلبان این سازمان انجام گرفته است.

▫️وی از کنترل دقیق محل های اسکان مسافران نوروزی از سوی کمیته ایمنی، حوادث و شناسایی راه های دسترسی در مواقع اضطراری خبر داد و اذعان داشت: ارایه و توزیع بروشورهای ایمنی جهت آموزش به مسافران برای رویارویی با حوادث احتمالی نظیر حریق کمپ و چادر، خودرو و نحوه استفاده و اقداماتی که باید در این زمینه انجام دهند از برنامه های ویژه این سازمان در این ایام می باشد.

▫️فداکار با بيان اينكه اين سازمان امسال با رويكردی متفاوت و با هدف محله محوری، علاوه بر پوشش ايمنی مسافران، به مناطق و محله ها هم اهميت وي‍ژه ای داده است، اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد در ايام نوروز در مناطق حساس و مخاطره آميز نظير بازار و مراکز تجاری هم به استقرار خودروی آتش نشانی و گشت موتوری نیز اقدام می کند.

▫️وی ابراز امیدواری کرد که با کمک شهروندان، سالی ایمن و بی‌خطری را شروع و نوروز سال ۱۴۰٢ را به خوشی و آرامش آغاز کنیم.

▫️سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد تاکید کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه ضمن حفظ خونسردی در اسرع وقت با تلفن ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تماس گرفته و مراتب را با ذکر نوع حادثه و نشانی دقیق اطلاع دهند.

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.7.0
    V6.1.7.0