سه‌شنبه, 8 مهر 1399
  • ساعت : ۱۱:۴:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
پیام تبریك شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد به مناسبت حلول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی
پیام تبریک شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد به مناسبت حلول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی

◻️ پیام تبریک شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد به مناسبت حلول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی 

چه زیباست که طبیعت ردای سفید و تحسین برانگیز خود را به سبزی سبزه زاران و نوای دلنشین هَزاران سپرده و امید ، کار ، تلاش و زندگی را برای ما به ارمغان می آورد . 
چهره آرایی زمین در سیر خوش آهنگ زمان رخ می نماید تا با اراده ی نقاش زندگی و معمار پویندگی ، غنچه ها بر شاخساران، بوته ها بر جویباران و قمریان بر کوهساران هم آوا و هم نوا سرود  سرخوشی و بانگ چاوشی بردارند؛ که بهار، فرش می گستراند و دل می برد و سکوت و سکون و سردی به نغمه و حرکت و گرمی مبدل می شود.

 سال۱۳۹۹ هجری شمسی ، تولد دوباره ی طبیعت و عید فرخنده ی نوروز باستانی ، که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت است را همراه با لطافت گلها و عطر شکوفه ها، به محضر مبارک همه ی هم میهنان عزیز در اقصی نقاط ایران اسلامی و این کره خاکی بخصوص شهروندان فهیم مهابادو همکاران تلاشگر شهرداری تبریک و تهنیت عرض می نماییم . از همکاری و همراهی صادقانه و صمیمانه ی کلیه مسئولین معزز و همکاران پرتلاش شهرداری در طول سال ۹۸ تقدیر و تشکر نموده و امیدواریم این همیاری و همسویی، تداوم یابد و با هم اندیشی و هم همدلی، سرافرازانه در عرصه های خدمت برای نیل به عزت و عظمت ماندگار و توسعه ی پایدار، کوشا و پویا باشیم.
  سالی سرشار از تعامل، تفاهم، تبادل افکار و تجربیات، سرشار از عشق و شور و شعف را برای همه عزیزان خواستاریم .

◽️ شورای اسلامی شهرو شهرداری مهاباد
۲۹ اسفندماه ۱۳۹۸ هجری شمسی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0