يکشنبه, 5 بهمن 1399
  • ساعت : ۸:۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ 
برگزاری جلسه كارگروه مدیریت پسماند استان آذربایجان غربی بصورت ویدیو كنفرانس
برگزاری جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان آذربایجان غربی بصورت ویدیو کنفرانس

بە گزارش ادارە ارتباطات شهرداری;
صبح امروز دوشنبه ١٩ آبانماه ٩٩ جلسه مشکلات مدیریت پسماند استان به ریاست آیدین رحمانی رضاییه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی، فرمانداران و شهرداران استان بصورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید.

🔹در ابتدا آیدین رحمانی رضاییه با اشاره به اهمیت دفن اصولی پسماند در شهرهای مختلف استان، گفت: رعایت استانداردهای لازم در مدیریت پسماند و نگاه ویژه و آینده نگری در انتخاب محل مناسب و بهره گیری از سیستم های نوین برای دفع پسماندها در شهر های مختلف استان ضروری است. 

🔹وی با تاکید بر اینکه روند جمع آوری، انتقال و دفن پسماند بصورت غیر اصولی، می تواند در شهرها به مسئله ای مهم و چالش زا تبدیل شود، ادامه داد: در اجرای طرح های جامع مدیریت پسماند در شهرهای استان باید پیوست های فرهنگی، اجتماعی و بهداشتی، طراحی و مورد مطالعه قرار گیرد. 

🔹وی همچنین گفت: در مکان یابی برای دفن و مسیر های انتقال و حمل پسماندهای شهری نیز توجه به مطالبات مردمی و رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از بروز ترافیک باید مد نظر قرار گیرد. 
 
🔹در این جلسه در خصوص احداث سایت مشترک پسماند مهاباد و میاندوآب با حضور شجاعی فرماندار شهرستان ، سرپرست شهرداری ، بخشدار بخش مرکزی و کارشناسان این امر ; بحث و تبادل نظر شد.

🔹در ادامه هر یک از فرمانداران شهرستان مهاباد و میاندوآب، گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در ایجاد احداث سایت مشترک ، راهکارهای مناسب برای دفن بهداشتی پسماندها و درخواست های مردم محلی را در این خصوص مطرح کردند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0