• ساعت : ۱۹:۳۹:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ 
پیام دكتر سید جمیل قادری ، شهردار مهاباد به مناسبت ۱۳ فروردین روز طبیعت
پیام دکتر سید جمیل قادری ، شهردار مهاباد به مناسبت ۱۳ فروردین روز طبیعت

""بسم الله الرحمن الرحیم""

▫️جان جهان از نغمه های خوش بهار، سرود بودن و زیبایی می سراید و آواز خوش هزار، ترانه دلفریب حکمت خداوندی است که از زبان درخت و سبزه و آب روان در گوش زمین زمزمه می شود.

▫️آشتي با طبيعت، همواره در قاموس ايرانيان جايگاه ويژه اي داشته است.تأمل در كمال و جمال الهي اصلی ترين نتيجه و ثمره انس با طبيعت است؛ طبيعتي كه ذات انسان و قوه عاقله او را در راه شناخت معبود يكتا هدايت مي كند.

▫️اینک در روز طبیعت امسال، در حالی که شیوع ویروس کرونا در جامعه را شاهد هستیم، بیش از طبیعت، به صیانت جان انسان ها و حفظ سلامت و عافیت جامعه از این بیماری خطرناک و مهلک نیازمندیم و باید با شنیدن ندای هشدار باش طبیعت؛ که ما را به ماندن در خانه برای در امان ماندن از خطر بزرگ کرونا ویروس دعوت می کند، گوش فرا دهیم.

▫️اینجانب؛ ضمن تبریک ۱۳ فروردین؛ روز طبیعت و سیزده بدر و قدردانی از اقشار مختلف مردم مهاباد و منطقه در اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت های شهر، برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا، از شهروندان بافرهنگ مهاباد و شهرهای همجوار انتظار دارم تا برای حفاظت از سلامتی جان خود، خانواده و هم استانی های خویش، ماندن در خانه را بجای حضور مخاطره آمیز در طبیعت انتخاب کنند و این روز را در فضای عطرآمیز و گرم خانواده بگذرانند و در کنار سفره رنگارنگ مهربانی و زیبایی در خانه بنشینند و با شعار " سیزده بدر در خانه می مانیم " از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها که می تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود، خودداری نمایند.

▫️بی شک؛ ماندن در خانه بهترین حمایت  و همراهی با همه فعالان و بویژه کادر درمانی و پزشکی و همکارانم در خدمات شهری شهرداری  است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند. انشاء الله بزودی بساط این بیماری منحوس از کشورمان بر چیده شود.

▫️برای همه شهروندان عزیزم آرزوی سلامتی و سعادت دارم و امیدوارم که رسم زیبای مهربانی در بین تک تک بزرگواران؛ روز به روز زیباتر به شکوفه نشیند و در بهار مهربانی های خود، الفت و دوستی با طبیعت را نیز فراموش نکنیم.

🖋دکتر سید جمیل قادری _ شهردار مهاباد
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0