چهارشنبه, 13 مرداد 1400
  • ساعت : ۱۹:۸:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ 
    /  6
جلسەی شورای ترافیك شهرستان مهاباد تشكیل شد.
جلسەی شورای ترافیک شهرستان مهاباد تشکیل شد.

🌐به گزارش ادارەی ارتباطات شهرداری مهاباد:
صبح روز دوشنبه مورخەی ٣ خرداد ماه ۱۴۰۰، اولین جلسەی شورای ترافیک شهرستان با حضور دکتر عارف خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، سرهنگ فرمانی فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان ،دکتر سید جمیل قادری شهردار و مسئولین ادارت ذیربط در سالن اجلاس مجتمع فرهنگی هنری وحدت شهرداری مهاباد تشکیل شد.

▫️در ابتدای این جلسه نامه های ارسالی به شورای ترافیک شهرستان مورد بررسی اعضای حاضر قرار گرفت. 

▫️در این جلسه دکترسید جمیل قادری شهردار مهاباد گفت: شورای ترافیک شهرستان با هدف اتخاذ تصمیات لازم در تمام امور مربوطه به عبور و مرور بصورت مستمر و ماهیانه تشکیل و پیشنهادات اصلاح هندسی معابر، تعریض تغییرات معابر و ایجاد معابر جدید در جلسات فنی و اجرایی بررسی و در صورت نداشتن مغایرت با طرح های هادی و تفصیلی و کمیسیون ماده ۵ قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی و معماری کشور اقدام خواهد شد. 

▫️شهردار مهاباد گزارشی از اقدامات سازمان مدیریت حمل و نقل را در جلسه امروز شورای ترافیک ارائه نمود. از جمله نصب چراغهای هوشمند و دوربین های ترافیکی در معابر سطح شهراز محل اعتبارات ماده ۲۳ جرایم پیگیری‌های لازم ازسازمان برنامه و بودجه انجام شده به محض اصول اعتبارات یاد شده اقدام خواهد شد.

➖انجام لکه گیری آسفالت معابرسطح شهر به مقدار ۱۳۰۰ تن انجام شده است.

➖رنگ آمیزی سرعت گیرهای معابر شهر درحال انجام می باشد ,اصلاح تابلوها و علائم برابراعلام پلیس راهور انجام شده است. 

➖خط کشی معابر شهربه طول ۷۰/۰۰۰ مترطول انجام شده است.

▫️در ادامه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: کنترل تردد و عبور و مرور خودرو در داخل شهر و محورهای مواصلاتی نیاز به ابزار و امکانات هوشمند دارد تا رضایت شهروندان از عملکرد پلیس بیشتر شود.

▫️در پایان این جلسه، دکتر خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژەی  شهرستان در جلسه شورای ترافیک افزود: تردد خودروهایی بدون پلاک در سطح شهریک جرم محسوب می شود.

▫️وی با اشاره به فعالیت برخی از تاکسی های اینترنتی اظهار داشت : با هماهنگی راهنمایی و رانندگی طی ۱۰ روز آینده از فعالیت تاکسی های اینترنتی که بدون عقد قرار داد با شهرداری اقدام به مسافرکشی می کنند، جلوگیری کنند.
 

بحث پلیس راه شهرستان و با پیگیری های مهندس محمودزاده نماینده شهرستان مهاباد در مجلس شورای اسلامی از تامین اعتبار ملی در حال انجام است.

▫️لازم بە ذکر است در پایان این جلسه معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و رئیس پلیس راهور استان آذربایجان غربی از اقدامات دکتر سید جمیل قادری شهردار مهاباد به پاس خدمات شایسته و زحماتی که در طول خدمت مدیریتی در جهت امور ترافیکی سطح شهر انجام دادەاند; تقدیر و تشکر ویژه نمودند.
 

امتیاز :  ۲.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0