جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۲:۱۹:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ 
پیام تبریك فرماندار مهاباد به مناسبت ١٤ تیر روز شهرداری ها و دهیاری ها
معاونت استاندار و فرماندار ویژە شهرستان مهاباد: نامگذاری چهاردهم تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری، موید اهمیت و جایگاه این دو نهاد در تحقق اهداف، سیاست ها و برنامه های کشور است.

▫️معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی ١٤ تیر روز شهرداریها و دهیاری ها را تبریک گفت.

🔺متن پیام به شرح زیر است:

▫️نامگذاری چهاردهم تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری، موید اهمیت و جایگاه این دو نهاد در تحقق اهداف، سیاست ها و برنامه های کشور است.

▫️خدمات متنوع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در راستای ارتقا و سامان‌بخشی وضعیت کالبدی و فیزیکی سکونتگاه‌ها، مدیریت پسماند، بهبود سیمای شهری، حفظ پاکیزگی شهر، مدیریت بحران، مدیریت ایمنی و آتش‌نشانی، ارائه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نمود پیدا می‌کند. در این میان با شیوع ویروس کرونا ، همراستا با مدافعان سلامت که به عنوان خط مقدم مقابله با کرونا، سلامت شهروندان را دنبال می‌کنند، در سطح شهرستان نیز اقدامات مختلفی توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها پیگیری شده و می‌شود.

▫️اقدامات شهرداری‌ها و دهیاری‌های مهاباد جهت مقابله با شیوع کرونا جای تقدیر و تشکر دارد، چرا که به واسطه اجرای دستورالعمل‌های مربوطه به نسبت شرایط خاص استان، عملکرد قابل قبولی را شاهد بودیم و امید است با تداوم این اقدامات و مشارکت و همراهی مردم از این شرایط دشوار عبور کنیم.

▫️بدینوسیله ضمن تبریک این روز، از خدمات خالصانه کارکنان پرتلاش و خدوم دهیاری‌ها و شهرداری‌ مهاباد، خلیفان و گوک تپه تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0