جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۲۰:۱:۲۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ 
    /  6
ستاد ساماندهی متكدیان سطح شهر مهاباد تشكیل جلسه داد
ستاد ساماندهی متکدیان سطح شهر مهاباد تشکیل جلسه داد

🌐بە گزارش ادارە ارتباطات شهرداری مهاباد:
امروز چهارشنبه ٢٣ تیرماە ١٤٠٠ جلسە ستاد ساماندهی متکدیان سطح شهر به ریاست دکتر خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، عزیزنژاد سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری و سایر مسئولین ادارات ذیربط شهرستان در سالن اجلاس فرمانداری مهاباد برگزار گردید.

▫️در این جلسه عزیز عزیزنژاد سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مهاباد تکدی گری را معضل اجتماعی و انحراف اجتماعی دانست و اظهار داشت: کمک به همنوع یکی از حرکت‌های انسان دوستانه است که متأسفانه برخی مواقع منجر به ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود و احساسات و عواطف عمومی را به بازی می‌گیرد.

▫️وی به رسالت خطیر اصحاب رسانه در جهت تنویر افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم اشاره کرد و گفت: مردم باید کمک‌های خود را به‌صورت درست و از طریق نهادهای حمایتی به‌دست فقرا و نیازمندان برسانند. همچنین این امر باید از طریق رسانه ملی، مطبوعات و فضای مجازی فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی شود.

▫️عزیزنژاد تأکید کرد: شهرداری مهاباد در خصوص ساماندهی متکدیان و معتادین متجاهر شهر اقدامات لازم را انجام و نسبت به جمع آوری آنها با دستور دادستان محترم اقدام کرده است کە آمار آن را از طریق کانال ارتباطی شهرداری به اطلاع عموم شهروندان خواهیم رساند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0