جمعه, 26 شهريور 1400
  • ساعت : ۱۳:۴۹:۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ 
    /  4
حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مهاباد//
حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مهاباد//

🌐به گزارش ادارە ارتباطات شهرداری مهاباد:
صبح روز سه شنبه ٢٩ تیر ١٤٠٠/ امیر سرتیپ "کیومرث حیدری" فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سفری یک روزه به شهرستان به همراه دکتر خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه، دکتر سید جمیل قادری شهردار مهاباد، فرماندە های نظامی و انتظامی و سایر مسئولین با حضور در تیپ ٣٦٤ هجومی متحرک؛ از بخش های مختلف این یگان دیدن و منازل سازمانی ٨٤ واحدی این تیپ را افتتاح کردند.

▫️در این مراسم امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: به پاس حضور گسترده ارتش در تمامی مرزهای کشور و همچنین توان دفاعی بالا در برابر انواع حملات و تهدیدها، هم اکنون کشور در امنیت کامل بوده و این اقتدار ادامه خواهد داشت.

▫️وی ادامه داد: نیروی زمینی ارتش با هدایت مقام معظم رهبری در تمام رسته ها و تجهیزات نظامی خود بی نیاز از کشورهای غربی بوده و صفر تا صد تجهیزات پیشرفته را با کمک و همت دانشمندان و متخصصان داخلی تولید می کند.

▫️فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه تولید امنیت مهم ترین وظیفه فعلی این ستاد است، اظهار داشت: امروزه نیروهای ارتش ایستادن روی پاهای خود و اتکا به توان و ظرفیت داخلی را بە خوبی فرا گرفته و به همین واسطه هیچ قدرتی امکان غلبه بر این خودکفایی رالا  ندارد.

▫️در این مراسم امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از زحمات دکتر سید جمیل قادری شهردار مهاباد با اهدای لوح و یاد بود جهت همکاری های متقابل تقدیر به عمل آورد.

▫️فرمانده تیپ ٣٦٤ هجومی متحرک نیز در حاشیه مراسم افتتاح منازل  مسکونی ارتش افزود: این ٨٤ واحد در قالب پروژه خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی با مساحت هشت هزار و ٥٠٠ متر مربع و توسط شرکت پیمانکاری پویاگران معمار تبریز طراحی و ساخته شده است.

▫️سرهنگ گلیج اضافه کرد: این پروژه از تابستان ١٣٩٧ آغاز شده و مراحل ساخت و اتمام آن با تاخیر چند ماهه امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش تحویل رزمندگان دلسوز و جان برکف ارتش قرار گرفته است.

▫️وی اظهار داشت: منزل مسکونی احداث شده در قالب ٦ بلوک ١٤ واحدی احداث که همگی آنها در خانه های سازمانی مهر یک واقع در خیابان سرباز واقع شده است.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0