يکشنبه, 2 آبان 1400
  • ساعت : ۲۰:۲۴:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ 
    /  5
دكتر خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژەی شهرستان مهاباد:
دکتر خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژەی شهرستان مهاباد: جوانان و نوجوانان ما باید رشادت‌ها و حماسه سازی شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس را الگو و قهرمان خود قرار دهند.

🌐به گزارش ادارەی ارتباطات شورای اسلامی شهر وشهرداری مهاباد مهاباد:
صبح امروز دوشنبه ٢٢ شهریور ١٤٠٠ جلسه برنامە ریزی و پشتیبانی هفتەی مبارک دفاع مقدس بە ریاست دکتر خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، چیا آذربار سخنگوی شورای اسلامی شهر ، سرپرست شهرداری و سایر مسئولین دستگاە های ذیربط در سالن جلسات فرمانداری مهاباد برگزار شد.

▫️دکتر خدرلو معاونت استاندار و فرماندار ویژەی شهرستان در این جلسه گفت: جوانان و نوجوانان به جای قهرمانان خیالی خارجی، باید رشادت‌ها و حماسه سازی شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس را الگو و قهرمان خود قرار دهند.

▫️وی بر لزوم برگزاری باشکوه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان تاکید کرد و گفت: گرامیداشت یاد و خاطر هشت سال دفاع مقدس باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و همه مسئولان و مردم باید در این امر دخیل باشند.

▫️فرماندار ویژه مهاباد اظهار داشت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطر آنها و همچنین ارج نهادن به جانفشانی جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که امروز بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0