يکشنبه, 2 آبان 1400
  • ساعت : ۹:۵۵:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ 
سرپرست ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری مهاباد:
سرپرست ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری مهاباد: از ابتدای سال جاری تا اوایل شهریورماە ١٤٠٠ در مجموع ٤٢ متکدی در سطح معابر عمومی شهر جمع آوری و ساماندهی شدە اند.

🌐بە گزارش ادارە ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد:
محی الدین جان سرپرست ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری با اشاره به اینکه برخورد جدی با پدیده تکدی‌گری در دستور کار این اداره قرار گرفته، گفت: طرح جمع‌آوری و برخورد با متکدیان و معتادین متجاهر به طور جدی توسط اکیپ گشت شهری و نیروی انتظامی در این شهر آغاز شده ‌است.

▫️وی در ساماندهی متکدیان اظهار کرد: پیشگیری از گسترش آسیب‌های اجتماعی، پاسداری از حقوق عامه و پیشگیری از بروز جرایم مرتبط با معضل تکدی‌گری از اهداف اصلی اجرای این طرح است.

▫️وی افزود: در سال جاری نیز همچون سنوات گذشته از ابتدای سال تا اوایل شهریورماە ١٤٠٠ در مجموع  ٤٢ متکدی  در سطح معابر عمومی مهاباد جمع آوری و ساماندهی شدند.

▫️محی الدین جان تاکید کرد: تکدی گری جرم محسوب شده و با افراد متکدی بر اساس قانون برخورد می‌شود.

▫️وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: ٣٧ نفر از متکدیان با اخذ تعهدنامه کتبی ترخیص شده و پنج نفر نیز که از متکدیان ساکن مهاباد نبودند به شهرهای محل سکونت خود انتقال داده شدند.

▫️سرپرست ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری خاطر نشان کرد: جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادین متجاهر از جمله دغدغه‌های همیشگی شهروندان بوده و بر اساس قانون شهرداری موظف به اجرای این مهم است.

▫️وی در آخر اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده با متکدیان در سطح شهر میتوانند با سامانەی ١٣٧ تماس بگیرند تا ماموران ادارە پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اسرع وقت برای جمع آوری در محل حاضر شوند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0