سه‌شنبه, 7 تير 1401
  • ساعت : ۱۱:۲۳:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ 
امام جمعه مهاباد: بازگشایی بازارچه‌های مرزی در دولت مردمی انجام شود//
امام جمعه مهاباد: بازگشایی بازارچه‌های مرزی در دولت مردمی انجام شود//

بە گزارش ادارەی ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد:
ماموستا عبدالسلام امامی روز جمعه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در مراسم استقبال از ریاست جمهوری اسلامی ایران؛ که در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار شد؛ از حضور رییس جمهور در این شهرستان تقدیر کرد و افزود: توجه و ارتقای وضعیت معیشت مردم با نگاه ویژه دولت به پتانسیل‌های موجود در منطقه امکان پذیر است.

▫️وی با بیان اینکه ساماندهی وضعیت راه های مواصلاتی یکی دیگر از مطالبات مردم است، اظهار کرد: مسیرهای دسترسی و راه های ارتباطی در بخش شهر و روستا بە ویژه مسیر بوکان به مهاباد و مهاباد به سردشت نیازمند به اصلاح دارد و اعتبار احداث تونل در گردنه زمزیران باید از طرف دولت تامین شود.

▫️امام جمعه مهاباد با اشاره به موقعیت خاص سیاسی و فضاسازی رسانه های معاند گفت: اعتبار و منابع مالی سازمان صدا و سیما و سایر خبرگزاری‌های داخلی این شهرستان در راستای مقابله با هجمه رسانه‌ای دشمن باید تقویت شود.

▫️وی ضمن قدردانی از حضور رییس جمهور و تحقق وعده خود برای حضور در مهاباد یادآور شد: فعالیت استاندار آذربایجان غربی و تشکیل جلسات شورای اداری در نقاط مرزی استان قابل تقدیر است و نماینده ولی فقیه به محور وحدت و همبستگی در استان تبدیل شده است.

▫️ماموستا امامی تاکید کرد: از دولت سیزدهم درخواست داریم روز ۱۲ ربیع الاول به عامل تقویت الگوی جهان اسلام به عنوان روز ملی؛ تعطیل رسمی اعلام شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0