• ساعت : ۱۴:۱۵:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ 
آماده‌باش آتش‌نشانی مهاباد برای حوادث احتمالی چهارشنبه‌ آخر سال/والدین مراقب فرزندان خود باشند.
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از آماده‌باش نیرو‌های این سازمان در چهارشنبه‌ آخر سال خبر داد.

به گزارش ادارەی ارتباطات شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد:
سردار فداکار مکری سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از آماده‌باش کامل نیروها در سه ایستگاه این سازمان برای مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال خبر داد.

▫️فداکار افزود: ۱٢ گروه خودرویی، ۵٠ نیروی عملیاتی برای مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه سوری در آماده باش کامل می باشند. همچنین هماهنگی لازم با دستگاه‌ های امدادی و انتظامی از جمله ستاد مدیریت بحران شهرستان ،انجام شده است.

▫️رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد، افزود: خوشبختانه طی سال گذشته، شاهد حادثه ای در شب چهارشنبه سوری در سطح شهر نبوده ایم.

▫️وی با تاکید بر اینکه کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۸ سال از آسیب‌پذیرترین رده سنی در چهارشنبه سوری هستند، گفت: والدین در این روز مراقب فرزندان خود باشند، همچنین از روشن کردن آتش در کنار پست‌های توزیع برق، مکان‌ها و پارکینگ‌های سربسته، کوچه‌های باریک، کنار خودروهای پارک شده و مواد اشتعال‌زا خودداری کنند.

▫️وی ادامه داد: نقاط حادثه خیز چهارشنبه سوری در سطح شهر را شناسایی کرده ایم و آتش نشانی به صورت ۲۴ ساعته به صورت آماده باش در حال ارائه خدمات به شهروندان گرامی می باشد.

▫️رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: در صورت هرگونه حادثه و اتفاقی ابتدا افراد مسن و کودکان را از محل حادثه دور کرده و بلافاصله با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی با ذکر دقیق آدرس تماس بگیرید تا همکاران سازمان آتش نشانی در صحنه حاضر شوند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0